Aktualności

Nowości

Tutaj krotki opis co mozna znalezc w tym dziale, oraz instrukcja aby wybrac temat w lewej kolumnie

Projektor przenośny Mitsubishi o rozdzielczości WUXGA

2014-04-15

ud740_cloud
Dzięki nowemu projektorowi Mitsubishi, do prezentacji nie będzie już potrzebny komputer. Prosta, bezproblemowa łączność zrewolucjonizuje rynek prezentacji w biznesie i edukacji, pozwalając użytkownikowi na oszczędzenie pieniędzy i czasu.
 
Mitsubishi UD740U posiada funkcję chmury, wykorzystując wbudowaną funkcjonalność "cienkiego klienta" (urządzenia wraz z odpowiednim oprogramowaniem typu klient, umożliwiającym obsługę specjalnych aplikacji w połączeniu z serwerem), pozwalającym na działanie jako dynamiczne urządzenie wyświetlające. Poza tym, jako że do instalacji i użytkowania nie jest potrzebny komputer, szkoły i firmy prywatne, wprowadzając ten nowy rodzaj projektora, mogą zaoszczędzić pieniądze, co ma znaczenie zwłaszcza w czasie kryzysu ekonomicznego.
 
Poprzez umożliwienie dostępu do dokumentów z komputera podłączonego do sieci, serwera, smartfona lub innego urządzenia mobilnego, aby wyświetlić go na ekranie, UD740U pozwala na projekcję bez komputera, która jest zarówno wszechstronna, jak i prosta w użyciu.
 
Użytkownik po prostu loguje się do sieci i już po kilku sekundach może wyświetlać wybraną treść, czy to z lokalnego serwera, Internetu, czy też chmury, dając osobom prowadzącym prezentację dostęp do plików z wykorzystaniem samego projektora. Dopóki projektor jest podłączony i zalogowany do sieci, za pomocą klawiatury i myszy połączonej z projektorem przez Bluetooth, użytkownik ma pełen dostęp do treści zapisanej na serwerze.
 
Wykorzystując darmowe aplikacje SidePad i WiFi Doc, UD740U pozwala również na wyświetlenie przyniesionych treść bez wcześniejszego wgrywania ich na serwer. Użytkownik wykorzystując urządzenie mobilne (np. smartfona czy tablet), może uzyskać dostęp i sterować komputerem, który jest podłączony sieciowo do projektora, za pomocą tej samej sieci Wi-Fi. Dzięki temu można wyświetlać pliki Powerpoint®, Excel®, Word®, TXT, PPD i JPG, z urządzeń działających w systemie Android lub iOS, bezpośrednio przez projektor. Po raz pierwszy osoby prowadzące prezentację nie są już uzależnione od swoich komputerów i mogą ją prowadzić z dowolnego w miejsca w sali. Obie aplikacje można pobrać darmowo przez sklep Google Play i Apple® App Store.
 
Wykorzystując technologię DLP® od Texas Instruments, nowy projektor świeci z wysoką jasnością 3000 ANSI lumenów, jednocześnie cechując się jedną z największych na rynku (w tej klasie projektorów) przewidywaną żywotnością lampy na poziomie 6000 godzin w trybie ekonomicznym. Kontynuując kwestię obniżania kosztów, należy wspomnieć o wbudowanym głośniku o mocy 10 W z wieloma wyjściami audio, pozwalając na pracę głośników nawet w trybie czuwania, eliminując koszt i potrzebę podłączenia zewnętrznego amplitunera i głośników.

Projektor wyposażony jest w Lens Shift, dzięki czemu możesz manualnie unieść w pionie sam obiektyw. Eliminuje to konieczność unoszenia całego projektora w celu zoptymalizowania pozycji obrazu względem ekranu. Zapewnia to prostą i szybką instalację i możliwość dostosowania projektora do każdego środowiska pracy.
 
UD740U wspiera standard HDMI™, a także opcje łatwego ustawiania przy wielości sygnałów wejściowych. Posiada złącze RS232 i wbudowane wejście RJ45 umożliwiające podłączenie plu&play z rozwiązaniami służącymi do zarządzania instalacją innych producentów (np. Crestron i AMX), oraz ProjectorView™ Global+ firmy Mitsubishi.
 

Wróć