Aktualności

Nowości

Tutaj krotki opis co mozna znalezc w tym dziale, oraz instrukcja aby wybrac temat w lewej kolumnie

Rewolucyjny projektor Mitsubishi posiadający funkcję "chmury"!

2013-11-25

wd390u-est-cloud
 
Dzięki nowemu projektorowi Mitsubishi XD365U-EST, do prezentacji nie będzie już potrzebny komputer. Prosta, bezproblemowa łączność zrewolucjonizuje rynek prezentacji w biznesie i edukacji, pozwalając użytkownikowi na oszczędzenie pieniędzy i czasu.
 
Mistubishi Electric, będąc jednym z wiodących producentów sprzętu służącego do wyświetlania, jako pierwszy wprowadzi projekcję cyfrową na wyższy poziom dzięki najnowszemu modelowi XD365U-EST. Dzięki niemu do wyświetlania treści nie trzeba już podłączać komputera! Projektor Mitsubishi XD365U-EST z funkcją dostępu do chmury jest gotowy, aby zmienić sposób myślenia, jakim użytkownicy kierują się przy wyborze projektora do ich pracowni.
 
Mitsubishi XD365U-EST posiada funkcję chmury, wykorzystując wbudowaną funkcjonalność "cienkiego klienta" (urządzenia wraz z odpowiednim oprogramowaniem typu klient, umożliwiającym obsługę specjalnych aplikacji w połączeniu z serwerem), pozwalającym na działanie jako dynamiczne urządzenie wyświetlające. Poza tym, jako że do instalacji i użytkowania nie jest potrzebny komputer, szkoły i firmy prywatne, wprowadzając ten nowy rodzaj projektora, mogą zaoszczędzić pieniądze, co ma znaczenie zwłaszcza w czasie kryzysu ekonomicznego.
 
Poprzez umożliwienie dostępu do dokumentów z komputera podłączonego do sieci, serwera, smartfona lub innego urządzenia mobilnego, aby wyświetlić go na ekranie, XD365U-EST pozwala na projekcję bez komputera, która jest zarówno wszechstronna, jak i prosta w użyciu.
 
Użytkownik po prostu loguje się do siedzi i już po kilku sekundach może wyświetlać wybraną treść, czy to z lokalnego serwera, Internetu, czy też chmury, dając osobom prowadzącym prezentację dostęp do plików z wykorzystaniem samego projektora. Dopóki projektor jest podłączony i zalogowany do sieci, za pomocą klawiatury i myszy połączonej z projektorem przez Bluetooth, użytkownik ma pełen dostęp do treści zapisanej na serwerze.
 
Bezproblemowa projekcja oznacza również, że osoba prowadząca prezentację (np. nauczyciel) nie będzie musiała tracić czasu i energii na przyniesienie komputera, podłączenie go do projektora i liczenie na to, że nie pojawią się żadne problemy techniczne, ani ma przyniesienie ze sobą materiałów. Odpowiednie treści można przechowywać i udostępniać tak aby dostęp do nich miały w mgnieniu oka wszystkie zainteresowane osoby.
 
Wykorzystując darmowe aplikacje SidePad i WiFi Doc, XD365U-EST pozwala również wyświetlenie przyniesionych treść bez wcześniejszego wgrywania ich na serwer. Użytkownik wykorzystując urządzenie mobilne (np. smartfona czy tablet), może uzyskać dostęp i sterować komputerem, który jest podłączony sieciowo do projektora, za pomocą tej samej sieci Wi-Fi. Dzięki temu można wyświetlać pliki Powerpoint®, Excel®, Word®, TXT, PPD i JPG, z urządzeń działających w systemie Android lub iOS, bezpośrednio przez projektor. Po raz pierwszy osoby prowadzące prezentację nie są już uzależnione od swoich komputerów i mogą ją prowadzić z dowolnego w miejsca w sali. Obie aplikacje można pobrać darmowo przez sklep Google Play i Apple® App Store.
 
Wykorzystując technologię DLP® od Texas Instruments, nowy projektor świeci z wysoką jasnością 2500 ANSI lumenów, jednocześnie cechując się jedną z największych na rynku (w tej klasie projektorów) przewidywaną żywotnością lampy na poziomie 6000 godzin w trybie ekonomicznym. Kontynuując kwestię obniżania kosztów, należy wspomnieć o wbudowanym głośniku o mocy 10 W z wieloma wyjściami audio, pozwalając na pracę głośników nawet w trybie czuwania, eliminując koszt i potrzebę podłączenia zewnętrznego amplitunera i głośników.
 
Mitsubishi XD365U-EST został wyposażony w specjalnie spreparowany obiektyw, który umożliwia doskonałą projekcję krótkoogniskową, wyświetlając obraz o przekątnej 70 cali w rozdzielczości WXGA, z odległości mniejszej niż 60 centymetrów. Osoba prowadząca prezentację może swobodnie poruszać się przed obrazem bez obawy o występowanie cieni na ekranie.
 
XD365U-EST wspiera standard HDMI™, a także opcje łatwego ustawiania przy wielości sygnałów wejściowych. Posiada złącze RS232 i wbudowane wejście RJ45 umożliwiające podłączenie plu&play z rozwiązaniami służącymi do zarządzania instalacją innych producentów (np. Crestron i AMX), oraz ProjectorView™ Global+ firmy Mitsubishi.
 
Projektor posiada 3-letnią gwarancję, oraz 1-roczną gwarancję na lampę. 
 

Wróć